אני רוצה שתדעי שאת יכולה לעשות את זה

את יכולה להשפיע על ההריון ועל הלידה שלך

אני מאמינה בך!

הכנתי עבורך הדרכה על ארבעת המרכיבים לחווית הריון ולידה מעצימים

ההדרכה מתאימה לכל מי שנמצאת בשבוע 20-25 להריון, זמן מצוין להתחיל לקחת החלטות בנוגע ללידה שלך, היא מתאימה גם לנשים שרוצות להכנס להריון, להכין את הגוף והנפש.

הכנת הגוף

כדי שהגוף יהיה חזק ובריא מה שיגביר את הסיכוי לחוית הריון ולידה טובות

הכנת הנפש

כדי לקבל כלים להתמודדות עם הפחדים והחששות על מנת להגיע ללידה עם חוסן נפשי וודאות בדרך שלך

הכנת התודעה

כדי שיהיו לך מחשבות חיוביות ואנרגיה טובה שיאפשרו לך להגיע ללידה עם תחושת ביטחון ואמונה בעצמך ובגוף שלך.

הכנת המעטפת התומכת (מלווים בלידה)

כדי שתוכלי ללדת ללא הסחות דעת והפרעות חיצוניות מוגנת ושמורה, ע"י הקרובים האהובים שלך.

הירשמי וצפי בהדרכה ממש עכשיו

(ואשלח לך אותה גם למייל)

נעים מאוד, אני רביד

אמא ליהונתן ואביגיל
את שניהם ילדתי בלידה טבעית, זורמת, וללא התערבות רפואית

למרות גילי, ההריונות היו תקינים ובריאים, כי ישמתי את כל מה שאני מאמינה בו ואת כל הנסיון והידע שלי.

מה עוד?

חיה את עולם הבריאות הטיבעית כבר 28 שנים נפלאות:

אמהות טריות מספרות עלי...

"רביד, זו הלידה השלישית שלי אבל באתי אליה כל כך רגועה ומוכנה, והרוב בזכותך… אז אחרי שעות של עמידה, סיבובים ומקלחות, הגעתי לפתיחה 8 תוך 3 שעות, ואחרי חצי שעה, בעמידת שש (תנוחה מדהימה) יצא האוצר! אז רק רציתי להגיד תודה ענקית."
עומר
"רביד היקרה, אנו רוצים להודות לך על כל רגע ורגע בקורס שהעברת לנו.היה פשוט מופלא. הכנסת אותנו לעולם אחר, עולם שליו ורגוע שמכין אותנו לרגע הגדול בצעדי ענק. כל פעם שתתרגלנו הרפייה וושמענו את הקול שלך, התינוקת זזה בבטן ונהנתה מכל רגע. הקורס עשה נפלאות לקשר שלנו וחיזק אותו בצורה יוצאת דופן, למדנו, החכמנו ובעיקר נהננו. אז רק רצינו לומר לך תודה על מי שאת, ועל החוויה המעצימה. ממליצים בחום ובאהבה"
קרן יוריק
"כשהתחלתי את הקורס לא ידעתי כלום על הלידה והמושג לידה טבעית בכלל היה רחוק ממני. הסתמכתי על סיפורי זוועה ששמעתי מאחרות על לידה ולכן הייתי בטוחה שאגיע ללידה ואבקש ישר אפידורל. למרות שאני עוסקת בתחום ה-nlp, כשזה הגיע אליי לא עשיתי את ההקשר עם הלידה ולא חשבתי להשתמש בכלים שיש לי לטובת כך. הקורס ממש פתח את עיניי, לימד אותי הרבה על לידה ועל הכוחות הטמונים בכל אחת מאיתנו ועל כך שאם רק נאמין ונדמיין זאת הכל אפשרי- גם לידה טבעית קלה ופשוטה 🙂 ההבדל העיקרי שהרגשתי אחרי הקורס הוא שהשליטה עברה לידיים שלי כי בסופו של דבר זה הגוף שלי וזו הולכת להיות החוויה שלי ושל התינוקת שלי. תודה על ההארה הזאת "🙏
דבי לזר

אשמח לצפות בהדרכה

"לפני כחודש סיימתי קורס הכנה ללידה בשיטת פשוט ללדת, בהנחיית רביד אושמי. הגעתי עם אחותי הגדולה כדי להתרשם מהשיטה וגם מהמנחה ומיד באותו הרגע החלטנו פה אחד שאת הקורס אנחנו רוצות לעבור עם רביד משום שכבר מהרגע הראשון העבירה תחושה של ביטחון והבנה למרות שאנחנו היינו הקורס הראשון שלה. מהרגע הראשון הייתה הרגשה שיש לרביד ניסיון רב. ככל שהתקדם הקורס, הבנתי מאיפה ההרגשה הטובה: רביד בעלת ניסיון של יותר מ-25 שנה כמורה ליוגה. בנוסף, גם משמשת כנטורופתית ורפלקסולוגית. ככל שהתעמקנו בקורס הבנתי כמה שיטת ההיפנוברית'ינג מבוססת על כל הדברים שרביד מומחית בהם שנים קודם: נשימה, תזונה, איזון ורוגע. לא פלא שההרפיות שנשמעות מפיה העבירו תחושה כל כך מוחשית. נראה ומורגש בכל רגע שרביד מאוד מחוברת לעולם הזה ומצליחה בקלות לחבר את כל מי שמתעניין לשמוע. האקסטרה לכל זה הוא שרביד מציעה גם שיעורי יוגה הריון במקביל כך שמעבר לקורס שהוא חמישה מפגשים, יש את שיעורי היוגה שגורמים לתחושה שיש ליווי צמוד ממש עד לרגע הלידה. זאת בנוסף לעובדה שתמיד רביד מציינת בזמן אמת אילו מתנוחות היוגה עוזרות למצבים מסוימים שעלולים להיווצר ואילו מהתנוחות שאנחנו מתרגלות הן תנוחות לידה. ממליצה בחום להשתתף בקורס בהנחיית רביד וללמוד ממנה את כל מה שניתן"
חן טפרה
קורס הכנה ללידה של רביד התעלה על ציפיותינו מעל ומעבר! רביד מעבירה את החומר בצורה נעימה, משעשעת ובאווירה ביתית שמאפשרת פתיחות ונינוחות. יש לציין שאנחנו עברנו את כל חמשת המפגשים של הקורס דרך הזום, משיקולי מרחק וקורונה, ולמרות זאת יצאנו מכל מפגש בתחושת העצמה וחיבור לתהליך ההריון והלידה. ממליצה בחום!
ליאור חדד
"ממליצה בחום על קורס הכנה ללידה של רביד! אני מרגישה שבאתי לקורס ממש בחרדה לקראת הלידה והקורס פשוט הרגיע אותי וגרם לי להבין המון דברים חשובים. למדתי טכניקות לנשימות, להרגעה ואיך להתמודד עם הלידה שקרבה ובאה ובעיקר לשתף ברגשות שצפים וללמוד דברים חדשים. הקורס גרם לי ולבעלי ממש להיות מסונכרנים אחד עם השני, וגרם לנו לתקשר את הדברים הרבה יותר נכון וטוב. מרגישה שעברנו מסע שאיחד אותנו לקראת הלידה. עצם העובדה שגם יש קורס זה מיקד אותנו ופינה לנו זמן לבצע את התרגילים וההתקשרות ללידה. מעבר לכל רביד המקסימה העבירה את הקורס במקצועיות וכיף נהנתי מכל רגע! ממליצה לכולן בין אם אתן מתכננות לידה טבעית או לא, יש המון דברים פרקטים בקורס שחשוב ללמוד לקראת והלידה ובואו של התינוק."
חן ברלב

אשמח לצפות בהדרכה