ריטריט יוגה בהרי ירושלים

עם רביד רוח אושמי

20.11.21 - 18.11.21

חלום...

סופשבוע ארוך של תרגולי יוגה, מדיטציות, רוגע ואוכל טוב על מרגלות הרי ירושלים במושב אבן ספיר. נתרגל מספר שיעורים ביום, נטעין את גופנו במזון בריאות, נתכנס לשמוע קצת על פילוסופית היוגה ואיך היא משתלבת בתרגול הפיסי וגם על תזונה טבעית כחלק מאורח חיים בריא.

מספרים על הסדנאות שלי ש...

"אל שעורי היוגה של רביד הגעתי בתקופה בה היה לי צורך אמיתי להתחבר אל עצמי הן ברמת הגוף והן ברמת הנפש. הבחירה הייתה אקראית מתוך היצע המורים של מרכז ללימודי יוגה שפעל בזמנו ברחובות והיה לי ברור שבמידה וגם הפעם, כמו בפעמים קודמות בהן התחלתי לנסות ללמוד לתרגל יוגה, לא אתחבר לקצב, לשפה ולאווירה תמיד אוכל להחליף מורה או פשוט לפרוש. לא ידעתי אז, לפני כחמש שנים, שאני יוצאת למסע אישי אך משותף עם רביד שיכלול מימדים שונים ומגוונים. כבר בשיעור הראשון האוויר, האווירה, היחס והקצב היו בדיוק הדבר הנכון. למרות שהצטרפתי לקבוצה אינטימית שכבר פעלה מזה תקופה, השתלבתי בתרגול השוטף , בעיקר הודות לשפה הברורה והמאוד לא פלצנית / יומרנית בה רביד משתמשת, הוראות מדויקות המחברות את המתרגל אל הגוף, הנשימה והתנועה המתלווה אל החיבור שביניהם. תשומת לב אישית לכל משתתף תוך התייחסות ליכולות / מגבלות או צרכים ייחודיים של כל אחד ואחת."
תמר

מה בסדנה

יום חמישי - 18.11.21

נתכנס בין השעות  16:30-17:00 נתארגן בחדרים 

ונתרגל את השיעור הראשון בשעה 18:00

מיד לאחריו תתקיים ארוחת ערב מזינה ומשמחת

יום שישי - 19.11.21

נתחיל את היום ב-7:30 בתרגול יוגה שני.
אחרי ארוחת הבוקר נבין את 8 אברי היוגה ונמשיך לתרגל עד ארוחת הצהריים. אחרי ארוחת צהריים טבעונית / צמחונית נטייל למעיין אבן ספיר ולאחר שנחזור נתכנס לתרגול וארוחת ערב.

יום שבת - 20.11.21

נפגש ב-7:30 לתרגול פראנימה ומדיטציה עמוקה ומרגיעה שלאחריה נמשיך לשעור תרגול יוגה. לקראת הצהריים נאכל ארוחת בראנץ מזינה.
נפגש שוב ב-15:00 לתרגול פרידה וחיבוק.

אוכל טבעוני / צמחוני בריא וטעים

אוכל טוב טעים ומזין מתחיל בבחירת חומרי גלם טריים, ישר מהאדמה. בסדנה נהנה ממבחר מנות עשיר של אוכל טבעוני / צמחוני נקי ומזין את הגוף בכל הדברים החשובים לו. 

אוכל טבעוני / צמחוני בריא וטעים

אוכל טוב טעים ומזין מתחיל בבחירת חומרי גלם טריים, ישר מהאדמה. בסדנה נהנה ממבחר מנות עשיר של אוכל טבעוני / צמחוני נקי ומזין את הגוף בכל הדברים החשובים לו. 

למי מתאימה הסדנה?

הריטריט מתאים למתרגלי יוגה שחוו תרגול ויניאסה רכה

הוא יכול להתאים גם לבני הזוג שירצו לקחת חלק בנופש מסוג קצת שונה, 

ולטעום תרגול יוגה ולכל מי שחפץ לתרגל יוגה בצורה מרוכזת, רכה וקשובה

כמה עולה כל האושר הזה?

1500 ש"ח

לאדם בחדר של 4

2 בקומה הראשונה

2 בקומת הגלריה

1700 ש"ח

לאדם בחדר של 3

לקבוצה של 

3 איש המגיעים יחדיו

2600 ש"ח

לאדם בחדר של 2

3000 ש"ח

לאדם בחדר לבד

ניתן גם...

לשלם בתשלום אחד בהעברה ישירה ולקבל 5% הנחה.

 

רביד אושמי
חשבון 402924
בנק הפועלים
סניף נס ציונה

איפה ומתי

מספרים על הסדנאות שלי ש...

אני עושה יוגה כבר יותר מ 13 שנה בגלל שיוגה עושה אותי מאושרת, מחוברת לעצמי כל פעם מחדש. יום אחד באמצע החיים החלטתי שמגיע לי פעם בשבוע לעשות משהו שעושה לי טוב. זה לא משהו שמגיעה בקלות, התובנה הזאת. ואם מגיעה, בד"כ דוחים אותה לאחר כך... מתישהו, כשיהיה לי יותר זמן. ואז הגעתי ליוגה. לנסות. לא איזו החלטה איתנה. בהתחלה לא ממש הבנתי מה זה. אבל המשכתי לנסות. זה היה קצת מוזר אבל עשה הרגשה טובה. המשכתי להגיע כל שבוע, נשימות, תנועה, מתיחות, הרפיות, רוגע ושקט שפתאום עוטפים אותי, עוצרים את המרוץ. אני עם עצמי. נעים להכיר.. היו לי אז כאבים כרוניים בגב התחתון שגם לא ממש עשיתי עם זה הרבה. איכשהו הם פחתו ועברו מעצמם. אפילו לא הרגשתי שזה כבר לא שם, אבל הרגשתי כל שבוע שאני ממש מחכה לשיעור, לאיזון, לחיבור הבלתי מוסבר הזה בין כל החלקים שלי – מחשבות, רגשות, עייפות, הגוף שלי שתפוס . יוגה מחברת בין כולם, מאזנת, נותנת מקום לכל דבר. אז אני ממשיכה, עדיין פוגשת את החלקים וכל פעם מחדש מחברת, מתחברת, מגלה עוד משהו ביכולות או באי יכולות. מתמלאת באנרגיה של שמחה, שקט . עד הפעם הבאה.
נלי שינדלהים
"איך הכי כיף להתחיל את הסופ"ש? מידי בוקר שישי, בשיעור יוגה אצל רביד המצויינת, שיודעת להתאים את אופי השיעור שיעשה לנו הכי טוב שאפשר. ברכה שאת בשבילנו!"
תמירה כוכבי
כבר שנים שאני עושה יוגה אצל רביד - נהנה כל פעם מחדש מהידע העמוק שרביד .מעניקה, האווירה המשפחתית בסטודיו והתרגול המקצועי והעמוק שמגיעים אליו מומלץ מאוד מאוד באהבה רבה
יואל פרויליך

להרשמה לסדנה

1500 ש"ח

לאדם בחדר של 4

2 בקומה הראשונה

2 בקומת הגלריה

1700 ש"ח

לאדם בחדר של 3

לקבוצה של 

3 איש המגיעים יחדיו

2600 ש"ח

לאדם בחדר של 2

3000 ש"ח

לאדם בחדר לבד

מדיניות ביטולים

במקרה של ביטול השתתפות שבועיים ויותר מהסדנה – תקבלו החזר מלא בניקוי 300 ש"ח דמי הרשמה.

במקרה של ביטול השתתפות שבועיים ופחות מכך תקבלו החזר של 50% מהסכום ששולם וכן ינוקו 300 ש"ח דמי הרשמה. 

ביטול השתתפות שבוע ופחות לסדנה – לא ניתן יהיה לקבל החזר.