טיפולי רפלקסולוגיה

 רפלקסולוגיה

תורת הרפלקסולוגיה  גורסת כי כל אברי הגוף והמערכות הפנימיות מיוצגות ומשתקפות בכפות הרגליים. הפרעה באיבר הפנימי תתבטא ברגישות ובכאב בנקודות ההשתקפות המחוברות במסלולים האנרגטיים.

DSC_0054

רפלקסולוגיה

לחיצות בנקודות אלה, יביאו לשחרור חסימות, להקלה בכאבים ובתופעות הנלוות,  וישפיע על המערכות הפנימיות לאיזון הגוף ולהפגה ממתחים.

כמו כן, יסייע  הטיפול בתהליכי ריפוי ושיקום, במצבי עייפות ותשישות, תסמונות הקשורות במערכת העיכול, כאבים הנובעים ממתח ולחץ, מחזור לא סדיר וכו'

הטיפול ברפלקסולוגיה נעשה בלחיצות בכפות-רגליו של המטופל ובעיסוי עד ברכיו, בשמנים צמחיים ובקרמים שאני רוקחת.

הטיפול הרפלקסולוגי מתאים למבוגרים, לילדים ולנשים בהריון. מפאת הרגישות נהוג לטפל בהריון החל מחודש רביעי. בילדים הטיפול הרפלקסולוגי מאוד יעיל ובמסגרת הטיפול ניתנת הדרכה להורים כיצד להמשיך ולטפל בבית.

הטיפול הרפלקסולוגי מותאם באופן אישי לכל אחד ואחת.  כך למשל, פעוט יקבל טיפול שונה מספורטאי, אישה בהריון תקבל טיפול שונה מנערה צעירה ועוד. בטיפול נלחץ בנקודות ההשתקפות אך נשלב גם, כיווני תנועה, מהירות, ריתמוס, צירוף נקודות ייחודי בדומה לדיקור הסיני, בהתאם לבעיה איתה מגיעים.

ובנוסף, במרכז המשלב תנועה ותזונה, אני אוסיף תפריט בריא שיתן השלמה ותמיכה למערכת החיסונית להתמודד עם התופעות בהן אני מטפלת. הרפלקסולוגיה יעילה מאוד בטיפול בנשים בהריון, אם בעניין בחילות, חרדות, צרבות. בקליניקה אני משלבת טיפול עם מכשיר
התדרים

שיטת הטיפול בה אני מטפלת נקראת "רפלקסולוגיה קואורדינטיבית" שפיתח שמואל זיידל, מורי.

לקביעת תור ולברור פרטים נוספים לחצו כאן