לקוחות ממליצים

 

 ליאת
יוגה הריון
מאי 2020

היי רביד,
ילדתי לפני כחודש תינוקת מקסימה. ילדתי לידה טבעית ללא אפידורל
אבל בהחלט נעזרתי בעצות שנתת לנו. קיבלתי זירוז כי היתה לי ירידת מים חלקית והייתה פתיחה של 3 אבל צירים עוד לא היו וזה ערער אותי לגמרי כי חששתי מאוד מהזירוז והכאבים בעקבותיהם.
חששתי גם שזה יימשך הרבה מאוד זמן ואני אאלץ בסופו של דבר לקחת אפידורל כי הכאבים היו חזקים ומאוד תכופים אחרי הזירוז, הייתי מחוברת מצד אחד למוניטור ומצד שני לעירוי אבל ביקשתי לרדת מהמיטה, עמדתי ונשענתי על המיטה בכל פעם שהיה ציר ובעלי עיסה לי את הגב במהלך הציר, זה עזר לי מאוד. בלידה עצמה ביקשתי להיות בתנוחה על 6 וכך ילדתי.
זכיתי למיילדת מדהימה שתמכה בי ועודדה אותי בעיקר ברגע של שבירה וזרמה לגמרי עם תכנית הלידה שלי. אין ספק שהגעתי ללידה הזו יותר מוכנה מהלידות הקודמות, ידעתי מה לבקש, נשמתי נכון תוך כדי ציר ובלחיצות, כלים שקיבלתי ממך בקורס אז בהזדמנות זו אני באמת רוצה להודות לך "

נעמה
יוגה בזמן קורונה
מרץ 2020

אני מודה לך. חווית התרגול בעת הזו שונה אבל משמעותית מאד, במיוחד כעת. בימים אלה אני ישנה לא טוב, ואם התעוררתי הסיכוי להרדם חזרה נמוך מאד. מהדאגות, והעצבנות מזדחלות ונותנות את אותותיהן.. ביום אני נטולת אנרגיה מרבית היום, קצת כמו קליפת אדם. רוצה לשתף שאחרי השיעור אתמול, ואפילו שלא הצלחתי להיות נוכחת בכולו, התמלאתי באנרגיה שמזמן לא היתה לי, והרוגע חזר הביתה, אפילו אם לזמן קצר.

מורן לזר
קורס הכנה ללידה

הקורס איפשר  לי להגיע להמון ידע תאורטי, שנתן לי בטחון ושקט בתהליך, בגוף שלי ובקטנה שבבטן.

בנוסף נתן לי הקורס, ידע פרקטי, מחשבתי וגופני באמצעות הדמיון המודרך והנשימות. אני מרגישה שהמכלול של הדברים, זה שעברנו את זה עם עוד זוגות למדנו את התאוריה והפרקטיקה וראינו סרטונים שחיברו אותנו לרגע האמת – מאוד פתחו אותנו לדבר על הדבר הזה שנקרא לידה, להתכוונן למה שאנחנו באמת רוצים. והדבר הכי חשוב וטוב בעיני שזה נתן לנו להתחבר כזוג לקראת הלידה שעד אז לא ממש דיברנו והכנו את עצמנו אליה, זה מאוד קירב בינינו וגרם לנו לסמוך זה על זו.

אם מישהו מתלבט, זה הדבר שהכי חשוב שיהיה לנגד עיניו: הקשר הזוגי והכל כך חשוב שיהיה בלידה עצמה, להתכונן ביחד ולהבין את התפקידים אחד של השני זה משהו מאוד חזק שקיבלנו בקורס הזה.

רביד המהממת, ברור שיש לך מלא תשוקה לזה ומהרגע הראשון אמרת לי כמה זה חשוב לתהליך הזה של להפוך למשפחה וכמה צדקת. שמחה שעשינו את זה איתך זה מרגיש כמו שליחות שלך וככה העברת לנו את הדברים 

יערה 
קורס הכנה ללידה
ינואר 2020

רצינו להודות לך מעומק הלב על שפתחת אותנו לעולם מופלא, כזה שנותן לנו להאמין בעצמינו כהורים עוד בתחילת הדרך. בכוחות שלנו וביכולות שלנו. להאמין בגוף שיודע ללדת ובתינוק שיודע להיוולד!

מעריכים מאוד את הסבלנות ותשומת הלב לשאלות המרובות, את הדיוק בפרטים, את ההשקעה מעבר ואת האווירה הנעימה שהייתה בקורס. מבחינתנו לקחנו איתנו ידע ללידה בפרט אך גם ידע לחיים בכלל.

אנחנו ממש מרגישים שאנחנו מגיעים מוכנים ללידה מבחינה רגשית, בטוחים בעצמינו, עם ידע וכלים פרקטיים ובעיקר עם המון התרגשות ציפייה ושמחה! 

תודה על שאפשרת לנו להתכונן ללידה ולהורות בגישה שתאמה בדיוק את הרגשות והמחשבות שלנו והצליחה לתת לכל זה מסגרת מדויקת ומעשית

אפרת
קורס הכנה ללידה
ינואר 2020

הקורס הוא חובה בעיניי, למי שמתכננת ללדת באופן טבעי.

אצלי הסיפור התחיל לפני כמה שנים שעשיתי שינוי תודעתי בכל מה שקשור לדרך חיים, אם זה יחס ומודעות לתזונה, לקשר בין גוף ונפש וחזרה לשורש ההבנה שמאמין ביכולות הטבעיות של הנשמה והגוף בהקשר של בריאות. כל זה מתקשר לקורס שהזכיר לי שגם לידה היא חלק מהדרך הזאת. שאם ניתן לגוף לעשות את שלו ולא נתערב בתהליך שקורה אלפי שנים בטבע, אין סיבה שלא אצליח. הקורס החזיר לי את הבטחון שהגוף שלי יכול לעשות את זה ונועד לעשות את זה.

כמה מילים לגבי רביד היקרה: למרות שזה קורס שמועבר ע"י מדריכות ונשות מקצוע מוכשרות נוספות, אני מרגישה שהיא הצליחה להביא את הערך המוסף האישי שלה לתהליך, לא רק כמדריכת יוגה, אלא גם מאחר וזאת היא ודרך חייה. זוהי שיטה והלך מחשבתי שבאמת מייצגים את האופן שהיא מאמינה וחיה באופן אישי, וזה היה מאוד מורגש. לי זה עשה את החיבור המושלם בינה לבין התוכן.

 

סתיו 
קורס הכנה ללידה
דצמבר 2019

בעלי ואני, היינו בקורס הכנה ללידה בשיטת היפנוברת'ינג אצל רביד אושמי. הקורס היה מלמד ומאוד משמעותי. הוא שינה לנו לגמרי את חווית הלידה, חוויה אישית וזוגית מדהימה! רביד גרמה לנו להעלות שאלות וחששות ולהתמודד איתם וככה הגענו ליום הלידה מגובשים ואוהבים יותר מתמיד. 
הכנת הבן זוג מדהימה והוא קיבל המון ביטחון עקב הקורס. ואני למדתי לשחרר ולנשום ולהיות קשובה לעצמי ולגוף שלי. מומלץ ביותר

מירב פישר
רפלקסולוגיה בהריון

הגעתי לרביד בעקבות הריון רביעיכמו אצל כולן, אני מניחה, הריונות משפיעים הורמונאלית ורגשית.
מכיוון שיש לי נסיון טוב עם רפלקסולוגיה, שעוזרת לי להירגע וגם להפיג לחץ וחולשה, החלטתי לנסות.
אצל רביד אני משחררת לגמרי ומפקירה את עצמי לידיים שלה.
זה תענוג. הרגליים עובדות קשה בהריון והרפלקסולוגיה והעיסוי מנחם אותן  מאוד.

בתחילת ההריון היו צרבות וחששות, שנעלמו עם הטיפולים הראשוניםתענוג.

לקראת בדיקת העמסת סוכר ארוכה שהייתי צריכה לעשות בגלל תוצאות גרועות של הבדיקה הקצרה הגעתי לרביד.

בנוסף לטיפול רביד הדריכה אותי ב "תאכל ואל תאכל". הבדיקה עברה בהצלחה. אני בטוחה שגם בזכות ההכנה הזו.

פרץ טיקטין 

סדנת ניקוי רעלים

 

חן טפרה

קורס הכנה ללידה

לפני כחודש סיימתי קורס הכנה ללידה בשיטת פשוט ללדת, בהנחיית רביד אושמי. הגעתי עם אחותי הגדולה כדי להתרשם מהשיטה וגם מהמנחה ומיד באותו הרגע החלטנו פה אחד שאת הקורס אנחנו רוצות לעבור עם רביד משום שכבר מהרגע הראשון העבירה תחושה של ביטחון והבנה למרות שאנחנו היינו הקורס הראשון שלה. מהרגע הראשון הייתה הרגשה שיש לרביד ניסיון רב.  ככל שהתקדם הקורס, הבנתי מאיפה ההרגשה הטובה: רביד בעלת ניסיון של יותר מ-25 שנה כמורה ליוגה. בנוסף, גם משמשת כנטורופתית ורפלקסולוגית. ככל שהתעמקנו בקורס הבנתי כמה שיטת ההיפנוברית'ינג מבוססת על כל הדברים שרביד מומחית בהם שנים קודם: נשימה, תזונה, איזון ורוגע. לא פלא שההרפיות שנשמעות מפיה העבירו תחושה כל כך מוחשית. נראה ומורגש בכל רגע שרביד מאוד מחוברת לעולם הזה ומצליחה בקלות לחבר את כל מי שמתעניין לשמוע. האקסטרה לכל זה הוא שרביד מציעה גם שיעורי יוגה הריון במקביל כך שמעבר לקורס שהוא חמישה מפגשים, יש את שיעורי היוגה שגורמים לתחושה שיש ליווי צמוד ממש עד לרגע הלידה. זאת בנוסף לעובדה שתמיד רביד מציינת בזמן אמת אילו מתנוחות היוגה עוזרות למצבים מסוימים שעלולים להיווצר ואילו מהתנוחות שאנחנו מתרגלות הן תנוחות לידה. ממליצה בחום להשתתף בקורס בהנחיית רביד וללמוד ממנה את כל מה שניתן.

מיטל חג'בקו

יוגה לנשים בהריון

לרביד המופלאה הגעתי כדי לתרגל יוגה ולחזק את הגוף לקראת הלידה. לאורך כל הדרך הבנתי שזכיתי בהרבה יותר! השיעורים היו מדהימים, התאימו לי בצורה מדויקת. רביד ידעה להתאים לי תרגילים ולהיות קשובה לצרכים שלי, סבלתי מבעיית סימפיזיוליזיס. בנוסף, תרגלנו לאורך השיעורים נשימות, שחרור ותנוחות שונות להקלה על הצירים. החלום שלי היה ללדת בצורה טבעית ופעילה וליצור חוויה חיובית ומתקנת ללידה הקודמת שלי. ללא ספק קיבלתי ארגז כלים שעזר לי לצלוח ולהגשים את הרצון. ילדתי לפני שבוע וחצי-לידה חווייתית ומעצימה! לאורך כל הצירים קולה של רביד היה איתי והאמין בי ובכוח שישי בי. יישמתי את כל מה שלמדנו בשיעורים. הצלחתי להעביר את הצירים ברוגע ושלווה. אז תודה לך רביד המדהימה. השיעורים שלך הם מתנה!

ממליצה בחום לכל אחת להעניק את המתנה הזו לעצמה.. 

אסתר צין

סדנת ניקוי רעלים

שרי
רפלקסולושן

הצטרפתי לרפלקסולושן על מנת להעשיר את הידע שלי ברפואה האלטרנטיבית ולהכיר כלי נוסף שיעזור לי לטיפולים.
קיבלתי ידע וכלים רבים, מעבר לכך הענקתי טיפולים וחוויתי טיפולים האוירה הייתה כייפית ונעימה.
רביד מקצועית מאוד והעניקה לי ידע רב והמון טיפים.
אני ממליצה לכל אחת ואחד לעשות את הסדנה גם ככלי לטיפול בילדים בבית.

לי-רונה
יוגה לנשים בהריון

לאחר לידה קודמת ארוכה ומתישה, הבטחתי לעצמי שאין דבר שארצה יותר מאשר חוויה מתקנת, ואכן בהריון הזה מצאתי את רביד, אצלה קיבלתי יחס אישי ונעים עם המון סבלנות והקשבה, המון תמיכה וידע לגבי מה עושים ואיך…
השיעורים נעימים ותחושה חזקה של המצאות בידיים טובות, אני ממליצה מכל הלב, לכל אחת שבהריון וגם כאילו שלא, לקחת חלק מהחוויה הנעימה והכיפית שרביד מספקת בשיעורים.
אין ספק, שחיזקת אותי ועל כך אני מודה לך 
מאוד! 

עינת חג'בקו – עיסוי הריון

אל רביד הגעתי בסוף ההריון לטיפולי רפלקסולוגיה ועיסוי.
רביד הייתה מקסימה וקשובה במהלך הטיפולים.
בטיפולי הרפלקסולוגיה רביד הסבירה בצורה מעמיקה על הנקודות עליהן לוחצת ועל היעילות והשמוש.
דבר נפלא שעשתה הוא לסמן עליי את הנקודות ולצלמן, כך שבבית בן זוגי יוכל לטפל בי.
בנוסף בן זוגי הצטרף לטיפול בהמלצת רביד, ובו היא הדגימה והסבירה בצורה בהירה, איך, מדוע ומתי.
הטיפול וההדרכה של רביד סייעו לי ולבן זוגי להגיע ללידה עם בטחון, כוחות וידע.
רביד היא מטפלת ומורה מצוינת ואני ממליצה עליה בחום.

 נוי שגב – רפלקסולוגיה ותדרים בהריון
29/2/2016

"פוסט פרגון. אני עשרה ימים אחרי לידת ביתי השניה, ומאד רוצה לפרגן למעגל התמיכה המקצועי שיצרתי לעצמי במהלך ההריון הזה. להיות בהריון בגיל 42 יכול להיות מאתגר לגוף, בנוסף לזה גילו שיש לי אי סבילות לסוכר ממש לפני שנכנסתי להריון ולכן מההתחלה ההריון נחשב להריון בסיכון ואני עם סכרת הריון.
בשבוע עשירי, כשהבחילות נהיו בלית נסבלות הגעתי ל רביד אושמי לטיפול בבחילות. מיד אחרי טיפול אחד של רפלקסולוגיה ותדרים הרגשתי הקלה ומאותו רגע רביד הפכה לתומכת העיקרית שלי לאורך כך ההריון- הגעתי אליה בתדירות של פעם בשבועיים-שלושה לטיפול שמותאם בכל פעם לשלב ההריון שאני נמצאת בו. היא גם הצליחה להחזיר את תפקודי בלוטת התריס שלי לתפקוד תקין כשעלה חשש שהבלוטה מתקשה להתמודד עם ההריון, בזכותה כמעט ולא סבלתי מעצירויות, צרבות ושאר התופעות הנלוות להריון. לקראת סוף ההריון הצטרפתי ליוגה לנשים בהריון שנתנה לי פעם בשבוע זמן להתרכז בעצמי וחידשה אנרגיות…."

 עופרה שגב – רפלקסולוגיה ותדרים

אני מטופלת אצל רביד כבר יותר משנה ואני מאוד מרוצה מהטיפול שהיא נותנת לי. מצבי הכללי יותר טוב.

רביד מטפלת ביעילות ובהצלחה בכאבים ובאי הנוחות שאני באה איתם, בכל פעם מחדש. יש לי הרגשה שההתמדה לאורך כל השנה הזו, שבה טופלתי גם ברפלקסולוגיה וגם עם מכשיר התדרים פשוט עושים תחת ידיה את העבודה.

אני באמת שמחה שכך הדברים, וכבר כמה חברים שלי – בדרך אלייך.

תודה רבה ו… אנחנו ממשיכות.

עומר – יוגה הריון

רביד, זו הלידה השלישית שלי אבל באתי אליה כל כך רגועה ומוכנה, והרוב בזכותך…אז אחרי שעות של עמידה, סיבובים ומקלחות, הגעתי לפתיחה 8 תוך 3 שעות, ואחרי חצי שעה, בעמידת שש (תנוחה מדהימה) יצא האוצר! אז רק רציתי להגיד תודה ענקית

 מיכל אברהם
ניקוי רעלים

לכבוד יום הולדת 40 שלי החלטתי להעניק לעצמי מתנה מיוחדת ממני – סדנת ניקוי רעלים .זה משהו שחשבתי עליו מזה זמן מה מאחר והרגשתי שהגוף שלי צריך אתחול מחדש.

שמתי לב  שההרגלים התזונתיים החלו להשתבש והגוף החל לשדר אותות מצוקה כמו עייפות, התגברות אלרגיה, עצבנות וכו' .חיפשתי את הסדנא הנכונה שתתאים לי לשגרת החיים העמוסה, שלא תקטע אותה ותשתלב בתוכה. חיפשתי גם סדנא שאינה קיצונית עבורי, עם ליווי, הדרכה ותמיכה צמודים.

לאחר שיחת טלפון מקדימה עם רביד ופגישה אישית איתה הבנתי שעשיתי את הבחירה הנכונה . הסדנא לניקוי רעלים שמנחה רביד התאימה לי בדיוק. בנוסף לכל הנאמר, העובדה שניתן לתרגל יוגה וניתנים טיפולים במגע – חיברה אותי אליה.

היה לי חשוב  ליצור מחדש הרגלים תזונתיים שימשכו גם אחרי שהסדנא תסתיים, ואקח איתי הלאה.מאוד התרגשתי לקראת הסדנא. קיבלתי את ברכת הדרך מבני משפחתי. בהנחיית רביד, התחלתי להפחית סוכר וקפה כהכנה לסדנא, ולהפתעתי זה לא היה קשה כפי שחשבתי.הימים הראשונים, היו קשים מאוד עבורי. גיליתי שמה שחסר לי הכי הרבה זה מלח,  וממש ירד לי התיאבון. מעט אחרי שהתחלתי תקף אותי כאב גב תחתון ששנים רבות היה שקט וזה אותת לי שהגוף ממש במצוקה. פניתי לרביד ומעבר לתמיכה הטלפונית קיבלתי ממנה טיפול לגב שאפשר לי להמשיך את השגרה ולהתגבר על ההתקף. הבנתי שזה חלק מהתהליך של הניקוי. תוך כדי גם אפשר היה להחזיר חלק מהטעמים וזו היתה חוויה מדהימה לגלות מחדש את הטעם האמיתי של המזונות, ללמוד לווסת אותם. היתה לי כמו חוויה ראשונית של תינוק שמתחיל את שלב הטעימות.זו היתה תקופה שהביאה הרבה ניסיונות חדשים בבישול. תקופה של התרגשות מגילויים וטעמים חדשים ישנים , תקופה של תסכול מזה שלא מיציתי כל שלב עד תומו, כי צריך לעבור לשלב הבא, תקופה של גיבוש הרגלי תזונה והתנהלות חדשים במטבח , תקופה של היכרות מחודשת עם הגוף ועם צרכיו הראשונים ובעיקר עם תחושת הרעב והשובע האמיתיים שזכיתי להתקרב ולהתחבר אליהם יותר.

זו תקופה שבה הבנתי מהי אכילה רגשית וחוסר שליטה ולמדתי להתמודד איתם. אחד מהדברים שעזרו בעיבוד של התחושות שעלו הם המפגשים השבועיים והתמיכה של הקבוצה ושל רביד שאספה אותנו. במפגשים אלה דיברנו, טעמנו וקצת הזזנו את הגוף בשיעורי יוגה.בסופו של דבר צלחתי את השלבים הקשים הראשוניים והגעתי לסיום הסדנא עם קצת עצבות שזה נגמר…הגוף אמר תודה באופנים רבים:

פחות עייף, חיוניות עלתה, תופעות אלרגיות פחתו, כחלק מהתהליך גם ירדו להם כ4-5 ק"ג . למדתי לבשל ולאכול נכון, להכיר מחדש את הטעם האמיתי של הירקות בעיקר אך גם הקטניות והדגנים, למדתי להכיר את הגוף ואת עצמי ולזהות את תחושת הרעב והשובע ולקחתי את כל אלה איתי עד היום, 3 חודשים לסיום הסדנא. אני מאוד מאמינה בסדנת הניקוי ובמה שזה עושה לגוף ובעיקר מרגישה שזה הדבר הנכון לעשות בצורה הזו תוך המשך השגרה כי רק כך עם כל התמיכה שניתנה ובאופן שאינו קיצוני אפשר לבנות הרגלים שניתן להמשיך איתם הלאה ולאתחל את מערכות הגוף השונות.

חיה – טיפול תדרים

הכרתי את רביד כשלקחתי כמה שיעורי יוגה. לצערי נפלתי במדרגות, שברתי ופרקתי את הקרסול. בבית החולים אמרו שחד משמעית אזדקק לניתוח. ביקשתי להמתין עם זה. בינתיים גיבסו אותי, הגעתי לביקורת מדי שבוע. רביד הציעה לנסות טיפול בעזרת מכשיר התדרים. אני כמובן הייתי סקפטית. רביד הגיעה אלי הביתה 3 פעמים, ואז שכרתי את המכשיר למשך חודש, לשימוש יומיומי. התאימה לי את התדרים, לפי בדיקות שערכה,. מיום ליום המצב השתפר, הן בכאבים והן באיחוי השבר. בסופו של תהליך לא נזקקתי לניתוח, השבר התאחה בצורה מצויינת להפתעתם של הרופאים.
אני ממליצה בחום על רביד, ועל הטיפולים שהיא מציעה. שקודם כל היא אדם עם נשמה גדולה ששמחה תמיד לעזור, אין ספק שגם האמונה שלה והרוגע שלה תורמים הרבה לתהליך
תודה רבה, חיה פלדמן

נאוה – ניקוי רעלים

לרביד הגעתי דרך חברה שאצלה אני לומדת ריקודי בטן. היא עברה את התהליך לפני שנים בעזרת רביד. היא נראית ומרגישה טוב, וגם אני רציתי את הטוב הזה.התהליך היה מאתגר: גמילה מטעמים, ריחות, משילוב מזונות ומכמויות. המפגשים עם רביד, השיחות, התמיכה והזמינות בכל שעות היום, טיפולי הרפלקסולוגיה, במכשיר התדרים,סייעו לי להשאר בתדר ולא להשבר. הליווי עזר לי לראות איך אני כן יכולה להסתדר בכל שלב ושלב.כבר בשבוע הראשון, הסתדרה מערכת העיכול פלאים. מעצירות של שנים מגיל מאוד צעיר, הפכה לפעילות רגילה, טבעית ומסודרים ללא אמצעי עזר.מיגרנות שליוו את חיי מילדותי ובתקופה האחרונה מדי שבועיים – הפכו לימים בהירים ללא מיגרנה. הנפיחות בבטן, הבחילות, הטעם והריח הלא נעימים בפה – הכל עבר.

אריאלה – עיסוי

איזה כייף, לבוא לרביד זה להגיע לשעת מנוחה, רגיעה ומילוי מצברים. שלא יגמר לעולם!!!האווירה השקט הנפשי של רביד, הנינוחות, ההיענות בכל זמן – דברים שניתן למצוא רק כאן

נועה – יוגה  בהריון 

מסרון שהתקבל מיולדת:
היי רביד, ילדתי אתמול בתנוחה זקופה, תינוקת מתוקה ושמה הילה. זה קרה בדיוק כמו שדמיינתי בשיעורים שלך תודה, נועה

רונית – ניקוי רעלים 

.אז מה עשה לי חודש ניקוי הרעלים? דבר ראשון – שינוי גדול מאוד בחיוניות ובאנרגיות – ערנות לאורך כל היום בלי נפילת מתח בצהריים, קלילות , חושים מחודדים יותר, ופחות כבדות ועייפות. ולצד זה – כשעייפים אז עייפים באמת וצריך ללכת לישון, והשינה היא טובה וחזקה העניים עם השינה הוא דבר חשוב כי יש לי נטייה לקחת את הכוחות שלי עד הקצה וקושי להציב גבולות, ובמצב הזה הגוף פחות משאיר לך בחירה אם להקשיב לו או לא, וזה עוזר להבין את גבולות היכולת ולא לכלות מאגרי אדרנלין…זה עזר לי גם לחזור לספורט- לחזור לרוץ 2-3 פעמים בשבוע, מה שלא הצלחתי לעשות בצורה סדירה כל השנה האחרונה.בנוסף- שינוי משמעותי במצב של העור- הרבה יותר חלק ונעים, ירידה במשקל והרגשה של "חזרה של הגוף לממדים הטבעיים והנכונים לו".וגם- תחושה של שליטה בחיים, של לעשות משהו לטובת עצמך, להיות מוכנה להשקיע בעצמך ולא לשים בצד דברים שחשובים לך, השפיע לי גם על קבלת החלטות חשובות שהייתי צריכה לקבל- על מערכות יחסים ובכלל על דברים בחיים, יצר אצלי כוחות מחודשים לגבי הרבה תהליכים שרציתי להתחיל ונמרחתי איתם- גם המשימה שלי בתנועה וגם בחיים האישיים. הרגשה של התחלה נקייה מחדש, דף חדש.בקיצור- היה אדיר. מתכוונת לעשות את זה כל שנה, רק משנה הבאה – באביב ולא בקיץ.

עופרה – ניקוי רעלים 

הניקוי עשה לי כל כך הרבה דברים טובים והמטרה הושגה: המטבח שלי עבר תפנית של שינוי עמוק: הפסקתי לצרוך מזון מעובד ואני מבשלת לעצמי הרבה יותר מאי פעם בשנים האחרונות. אני מנביטה את כל הקטניות, נמנעת ככל יכולתי מצריכת קמח לבן ובהתחשב בעובדה שאני כבר תקופה ארוכה בהימנעות מסוכר לבן יש ירידה יפה והדרגתית במשקל. אני אוכלת לחם ללא שמרים ומרגישה הרבה יותר טוב מאשר עם הלחמים האחרים .אני מבינה טוב יותר מה נמצא על הצלחת ומה לשלב עם מה. הכמיהה למתוק התמתנה בצורה משמעותית .בהמלצתך אני מכינה לי דייסת קווקר בבוקר עם תפוח ובקלות מגיעה עד תום יום העבודה ללא נשנושים ומסתפקת בהפסקת תפוח נוסף .הורדתי לגמרי מוצרי סויה מעובדים ואני מכינה לי אותם לבד בבית .

אני מרגישה מצוין . מסתדרת עם הבישול החדש בקלות ונהנית מהרבה אנרגיה והרגשת שובע ללא נפיחויות וצרבות .

לולי – ניקוי רעלים 

הניקוי הסב לי תחושה מצוינת של קלילות וחיוניות הרגשתי שהגוף מודה לי והבנתי עד כמה אני מעמיסה על גופי הן בכמויות והן בסוגי המאכלים שלא לצורך.

המפגשים התנהלו באווירה טובה ותומכת ושעורי היוגה הנלווים הוסיפו להרגשה הטובה אין ספק שרביד נתנה תמורה מלאה לאגרה…

יישר כוח ותודה רבה מהלב

תמר – יוגה 

אל שעורי היוגה של רביד הגעתי בתקופה בה היה לי צורך אמיתי להתחבר אל עצמי הן ברמת הגוף והן ברמת הנפש . הבחירה הייתה אקראית מתוך היצע המורים של מרכז ללימודי יוגה שפעל בזמנו ברחובות והיה לי ברור שבמידה וגם הפעם , כמו בפעמים קודמות בהן התחלתי לנסות ללמוד לתרגל יוגה , לא אתחבר לקצב, לשפה ולאווירה תמיד אוכל להחליף מורה או פשוט לפרוש. לא ידעתי אז, לפני כחמש שנים, שאני יוצאת למסע אישי אך משותף עם רביד שיכלול מימדים שונים ומגוונים. כבר בשיעור הראשון האוויר, האווירה, היחס והקצב היו בדיוק הדבר הנכון. למרות שהצטרפתי לקבוצה אינטימית שכבר פעלה מזה תקופה, השתלבתי בתרגול השוטף , בעיקר הודות לשפה הברורה והמאוד לא פלצנית / יומרנית בה רביד משתמשת , הוראות מדויקות המחברות את המתרגל אל הגוף, הנשימה והתנועה המתלווה אל החיבור שביניהם. תשומת לב אישית לכל משתתף תוך התיחסות ליכולות / מגבלות או צרכים ייחודיים של כל אחד ואחת.

בנוסף לתרגול השבועי נוצרה מסורת של "שישיוגה" – מפגש אחת לחודשיים שלושה לתרגול משותף של תלמידים ממגוון הקבוצות שרביד מנחה הכולל שני תרגולים, הרצאה ולא פחות חשוב ארוחת צהריים – שוב, הכל באווירה חמה, מקצועית אישית בלתי פורמאלית ומהנה. במקביל לשעורים התחלתי סדרה של טיפולים כשבכל טיפול ההתייחסות היא ממוקדת למצבי המשתנה הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית / רגשית. זכיתי לאורך הזמן לעיסוי מפנק, רפלקסולוגיה וטיפולי עומק שהם לעיתים "ממש לא כף" אבל התחושה שלי כמטופלת שהמגע הוא מקצועי, ממוקד ומדויק – פינוקים שטחיים ללא יומרות תרפויטיות אפשר לקבל ב"ספא הקרוב לבית מגוריכם" כאן מדובר בטיפול ובתחזוקת הגופנפש שלי. לאורך השנים נדדתי בעקבות רביד למרכזי תרגול שונים באזור רחובות, בית חנן והסביבה כל זאת כשבמקביל אני עברתי דירה לאזור כפר סבא. ולא שלא ניסיתי , גם בהמלצתה של רביד, שעור או שניים באזור השרון אבל תמיד בסופו של דבר מצאתי את עצמי משווה וחוזרת אל המקורות. לאחרונה , מיד עם כניסתי להריון הודעתי לרביד שזה הזמן להגשים חלום שלה ולפתוח קבוצה לנשים הרות……. ואכן בצרוף מקרים מושלם התקבצנו כמה נשים בגילאים ובשלבי הריון שונים לתרגול שבועי. גם כאן , נוצרה קבוצה מדהימה אליה ממשיכות להגיע גם כאלה שהיו אתנו במשך ההיריון וכעת מגיעות עם פרי ביטנן ל"שיפוצים ותחזוקה" אחרי לידה והכיף הוא אדיר. אז……. אם הגעתם עד לכאן בקריאה , מניחה שאתם מבינים את "רוח הדברים" – בדוק כמו שם המותג בו בחרה רביד. מצרפת בשמחה גם את הדוא"ל שלי על מנת לתת משנה תוקף לכנות דברי.

מאחלת לרביד המשך הצלחה והתפתחות אישית ומקצועית ולכל התלמידים / מטופלים הפוטנציאליים מסע אישי הוליסטי שיביא כל אחד ואחת בדיוק אל המקום המדויק אליו הם רוצים להגיע – רביד היא בהחלט מלווה טובה בדרך

ויקי – עיסוי 

לכל ההריוניות אשר משתוקקות לעיסוי טוב בהריון אך חוששות מפני שאומרים שאסור, לא מומלץ וכו'…הרשו לי לשתף אתכן בחוויה שלי: אני בחודש השמיני להריוני, לפני כחודש כשהגעתי לשיעור יוגה לנשים בהריון עם רביד, אחרי יום אינטנסיבי של למידה למבחן, התלוננתי בפני רביד על כאבי גב איומים. רביד הציעה לי עיסוי, בהתחלה נורא חששתי, עד אותו שלב הייתי בטוחה שזה ממש לא מומלץ ואולי אני מסכנת את העובר שלי…רביד הסבירה לי כיצד מתבצע העיסוי ושאין בכך כל סכנה. אני מודה שהסכמתי בעיקר בגלל ההיכרות הקצרה שלי עם רביד כמדריכה ליוגה לנשים בהריון בה הספקתי להבין עד כמה היא מבינה בהריון ולידה ובגוף האישה בעיקר ומה שעובר עליו בזמן ההיריון. הידע שלה הקנה לי את הביטחון להסכים ולהתנסות. יש לי משפט אחד עבורכן כדי לתאר את התחושה בזמן העיסוי ולאחריו: את העיסוי עושים כשאת שוכבת על הצד ולמעשה מטפלים בצד אחד, מסיימים ועוברים לצד השני. במעבר בין הצדדים כששכבתי על הגב הרגשתי איך הגוף שלי פשוט מחולק לשניים – שחור ולבן. הבנתי אז עד כמה גופי כואב. אנחנו עוברות הרבה במהלך ההיריון, הגוף עובר שינויים קשים, המשא לא קל בכל המובנים ואנחנו צריכות להקשיב לגוף שלנו ולסייע לו לעבור את התהליך הזה. אני מודה שלא הייתי עושה את זה אצל כל אחד, שוב, הסכמתי ועשיתי את זה בזכות הידע של רביד כפי שכבר אמרתי.. לכן בדקו טוב אצל מי אתן עושות את זה. אגב, במהלך העיסוי רביד הצביעה לי על נקודות מסוימות שבאמת אסור לגעת בהן בזמן ההיריון, למקרה שבן זוגי מואיל בטובו לעשות לי עיסוי (מה שלא באמת קורה…). תיהנו, המשך הריון קל ותקין לכולכן

שמוליק – עיסוי 

הגעתי אל רביד עם גב תפוס, כפוף, ואי יכולת לתפקד. לאחר מס' טיפולים חזרתי לתפקוד רגיל. טיפולים תחזוקתיים שומרים על גמישות מאפשרים איכות חיים. התודה לרביד

ליאור – עיסוי 

רביד היקרה, הרגע סיימתי עיסוי מדהים. אני מרגיש תחושת רגיעה נהדרת בכל הגוף.המגע שלך הוא בדיוק אבל בדיוק מה שאני אוהב. זה מדהים איך הצלחת פשוט להגיע לשם
אשמח לחזור

גלית – עיסוי

לרביד המדהימה
התברכת בידי זהב, העיסוי שלך נהדר, את נוגעת בכל שריר ושריר, נותנת את כולך בעיסוי – אני פשוט מכורה!מאחלת לך עוד המון שנים של נתינה לאחרים מהמקצועניות שלך מוקירה ומעריכה אותך

עיסוי -ירדנה מנור

אחת ויחידה בהרגשה, בתחושה ובמגע. הרבה ידע, הרבה סימפטיה, הרבה מגע. באתי להתפנק ויצאתי מפונקת הרגשה טובה להזרים דם לכל חלקי הגוף, לנוח מעמל היום, לעסות חלקי גוף בעייתיים כמו כף רגל, שכמות ועוד.

ניסים פניג'ל – רפלקסולוגיה 

שמי פניג'ל ניסים ואני בן 68. הכרתי את רביד לאחר שקיבלתי המלצה מחבר. הגעתי בכדי לקבל טיפול רפלקסולוגיה. במשך הטיפול יצא לי להכיר בעלת מקצוע מעולה, ובעלת מוטיבציה בלתי רגילה בטיפול ובמטופל. חוץ מזה קיבלתי ממנה מרץ בלתי רגיל להסתכל על החיים בצורה חיובית ביותר. מי ייתן וירבו אנשים כמוה.