סדנת ניקוי רעלים

סדנת ניקוי רעלים בונה הרגלי אכילה בריאים ונכונים,
מאפשרת לגוף להשתקם ולהתנקות מאלרגיות, כולסטרול גבוה, יתר לחץ דם או שומנים בדם
ומשפיעה לטובה על מערכת החיסון, מערכת העיכול ומערכת הנשימה.
התהליך מאפשר התמודדות יעילה עם מתחים ולחצים והשפעתם על הגוף והנפש.

פועל יוצא מסדנת ניקוי הרעלים הוא לרוב גם ירידה במשקל ותחושה קלילה ואנרגטית.

למי מתאימה הסדנה?

הסדנא מיועדת לאנשים בריאים המעוניינים להרגיש טוב יותר ולרכוש כלים לאורח חיים בריא,
לאנשים הסובלים מסוכר/כולסטרול/לחץ דם גבוהים,
לסובלים מעודף משקל ומעוניינים לרזות בדרך בריאה ונכונה,
לסובלים מבעיות מפרקים או בעיות במערכת העיכול.
למי שחש עייפות במשך היום ורוצה להרגיש חיוני, נמרץ ואנרגטי יותר.
להכנת הגוף לקראת הריון, כחזרה למסלול לאחר ההריון ולסובלות מבעיות פוריות.

 

הגעתי לתהליך של ניקוי הרעלים מפני שסבלתי מגאוט – סוג של דלקת פרקים. בתחילת סדנת ניקוי הרעלים הייתי די סקפטי בנוגע ליכולתה של הסדנה להשפיע לטווח הארוך. צורת החשיבה שלי היתה שהתפריט "מאוד קיצוני" וש"אין סיכוי שאוכל להמשיך בתפריט דומה אחרי כן…". אם כן, ניתן לומר כי נכנסתי לסדנה יותר באופן חווייתי ולקחתי אותה יותר כאתגר מאשר כשינוי מקיף באורח החיים.

החוויה אכן הייתה מעצימה – התגברות על דחפים ויצרים שכבר נראה כאילו היו טבועים בי מקדמת דנא. תחילה הרגשה של צמרמורות כמכור שסובל מ'קריז', ובהמשך תחושת התעלות של ממש, גם גופנית, מכיוון שגופי עבר ניקיון, אך מעבר לכך מנטלית – היכולת לשלוט במה שנכנס לגופי, לומר לא, לשבת עם חברים בבר, להזמין מים ולהרגיש שיותר מזה אני באמת לא צריך ועוד מני דוגמאות.

אלא שלא רק בזמן הסדנה הושפעתי, היא משפיעה עליי עד היום. אני מרגיש כמי שעבר שינוי תודעתי של ממש, מה שטוב לי וטעים לי הפך להיות מה שבריא לי ומה שמזיק לי כבר לא כל כך מושך אותי.

היום חודשיים אחרי, אני מרגיש מצויין ולא חוויתי התקף גאוט, למעט אחד קצר בשלבים הראשונים של הניקוי. אודי גול

מתי הכי מתאים לעשות את תהליך ניקוי הרעלים?

האביב הוא העונה המושלמת על מנת לעבור סדנת ניקוי רעלים, בו גם הטבע מתחדש
והתהליך הפנימי שלנו מתמזג עם החוץ.

התהליך מתקיים באופן פרטני, אישי, המותאם באופן בלעדי לצרכיו של המתנקה.
בתהליך יתוחזק המתנקה בטיפולי רפלקסולוגיה ואיזון תדרים, ביורזוננס.
וכן השתתפות בשיעורי היוגה בסטודיו, על בסיס מקום פנוי.

יחד עם זאת, ניתן לקיים את תהליך הניקוי בכל עת ובאופן אישי – גם בסקייפ!

זוהי הסדנה היחידה המציעה מכלול של טיפולים בתחום הנטורופתיה, היוגה והמגע המתחברים כולם יחדיו
לתמיכה בתהליך של ניקוי רעלים, התחדשות ואיזון גוף ונפש.

לרביד הגעתי דרך חברה שאצלה אני לומדת ריקודי בטן. היא עברה את התהליך לפני שנים בעזרת רביד. היא נראית ומרגישה טוב, וגם אני רציתי את הטוב הזה.התהליך היה מאתגר: גמילה מטעמים, ריחות, משילוב מזונות ומכמויות. המפגשים עם רביד, השיחות, התמיכה והזמינות בכל שעות היום, טיפולי הרפלקסולוגיה, במכשיר התדרים,סייעו לי להשאר בתדר ולא להשבר. הליווי עזר לי לראות איך אני כן יכולה להסתדר בכל שלב ושלב.כבר בשבוע הראשון, הסתדרה מערכת העיכול פלאים. מעצירות של שנים מגיל מאוד צעיר, הפכה לפעילות רגילה, טבעית ומסודרים ללא אמצעי עזר.מיגרנות שליוו את חיי מילדותי ובתקופה האחרונה מדי שבועיים – הפכו לימים בהירים ללא מיגרנה. הנפיחות בבטן, הבחילות, הטעם והריח הלא נעימים בפה – הכל עבר. נאוה ציון

כן אני רוצה פרטים נוספים!!

אם גם אתם רוצים לתת לעצמכם את המתנה החשובה מכל – בריאות, ועל הדרך לזכות בחיוניות, שחרור ממתחים ואפילו הרזיה, הבטיחו את מקומכם עכשיו.

 

 

 

 

 

אז מה עשה לי חודש ניקוי הרעלים? דבר ראשון – שינוי גדול מאוד בחיוניות ובאנרגיות – ערנות לאורך כל היום בלי נפילת מתח בצהריים, קלילות , חושים מחודדים יותר, ופחות כבדות ועייפות. ולצד זה – כשעייפים אז עייפים באמת וצריך ללכת לישון, והשינה היא טובה וחזקה העניים עם השינה הוא דבר חשוב כי יש לי נטייה לקחת את הכוחות שלי עד הקצה וקושי להציב גבולות, ובמצב הזה הגוף פחות משאיר לך בחירה אם להקשיב לו או לא, וזה עוזר להבין את גבולות היכולת ולא לכלות מאגרי אדרנלין…זה עזר לי גם לחזור לספורט- לחזור לרוץ 2-3 פעמים בשבוע, מה שלא הצלחתי לעשות בצורה סדירה כל השנה האחרונה.בנוסף- שינוי משמעותי במצב של העור- הרבה יותר חלק ונעים, ירידה במשקל והרגשה של "חזרה של הגוף לממדים הטבעיים והנכונים לו".וגם- תחושה של שליטה בחיים, של לעשות משהו לטובת עצמך, להיות מוכנה להשקיע בעצמך ולא לשים בצד דברים שחשובים לך, השפיע לי גם על קבלת החלטות חשובות שהייתי צריכה לקבל- על מערכות יחסים ובכלל על דברים בחיים, יצר אצלי כוחות מחודשים לגבי הרבה תהליכים שרציתי להתחיל ונמרחתי איתם- גם המשימה שלי בתנועה וגם בחיים האישיים. הרגשה של התחלה נקייה מחדש, דף חדש.בקיצור- היה אדיר. מתכוונת לעשות את זה כל שנה, רק משנה הבאה – באביב ולא בקיץ.
רונית שניר

 

להרשמה מיידית  – לחצו כאן!!!!