טלפון

054-593-3484

אימייל

ravidru@gmail.com

עיסוי אינטגרטיבי

עיסוי זה, כוחו יפה למניעה ולטיפול בכאבי גב, צוואר, ראש, כתפיים וכאבים המקרינים לגפיים מעמוד השדרה.

העיסוי האינטגרטיבי מתבצע באמצעות תרגול של נשימה נכונה, שחרור והנעת מפרקים, הפעלת שרירי הגוף וארגון השלד ועיסוי עמוק לתוך רקמת החיבור – פשיה.

 

מטרתו ללמוד מהי יציבה נכונה מתוך מודעות ולשפר את התחושתיות. העיסוי מתאים לאנשים שיושבים שעות מול מחשב ואינם נמצאים בתנועה, הוא מתאים גם לספורטאים, לנשים בהריון ולאנשים מבוגרים. טיפול לילדים נמשך עד חצי שעה ומותאם במיוחד עבורם.

"הגעתי אל רביד עם גב תפוס, כפוף, ואי יכולת לתפקד. לאחר מס' טיפולים חזרתי לתפקוד רגיל. טיפולים תחזוקתיים שומרים על גמישות מאפשרים איכות חיים. התודה לרביד."

– שמוליק

"רביד היקרה, הרגע סיימתי עיסוי מדהים. אני מרגיש תחושת רגיעה נהדרת בכל הגוף. המגע שלך הוא בדיוק אבל בדיוק מה שאני אוהב. זה מדהים איך הצלחת פשוט להגיע לשם.
אשמח לחזור."

– ליאור

"לרביד המדהימה,
התברכת בידי זהב, העיסוי שלך נהדר, את נוגעת בכל שריר ושריר, נותנת את כולך בעיסוי – אני פשוט מכורה! מאחלת לך עוד המון שנים של נתינה לאחרים מהמקצועניות שלך. מוקירה ומעריכה אותך."

– גלית

"אחת ויחידה בהרגשה, בתחושה ובמגע. הרבה ידע, הרבה סימפטיה, הרבה מגע. באתי להתפנק ויצאתי מפונקת. הרגשה טובה להזרים דם לכל חלקי הגוף, לנוח מעמל היום, לעסות חלקי גוף בעייתיים כמו כף רגל, שכמות ועוד."

– ירדנה מנור