טלפון

054-593-3484

אימייל

ravidru@gmail.com

רפלקסולוגיה

תורת הרפלקסולוגיה  גורסת כי כל אברי הגוף והמערכות הפנימיות מיוצגות ומשתקפות בכפות הרגליים. הפרעה באיבר הפנימי תתבטא ברגישות ובכאב בנקודות ההשתקפות המחוברות במסלולים האנרגטיים. 

לחיצות בנקודות אלה יביאו לשחרור חסימות, להקלה בכאבים ובתופעות הנלוות, וישפיעו על המערכות הפנימיות לאיזון הגוף ולהפגה ממתחים.

כמו כן, יסייע  הטיפול בתהליכי ריפוי ושיקום, במצבי עייפות ותשישות, תסמונות הקשורות במערכת העיכול, כאבים הנובעים ממתח ולחץ, מחזור לא סדיר וכו'.

הטיפול ברפלקסולוגיה נעשה בלחיצות בכפות-רגליו של המטופל ובעיסוי עד ברכיו, בשמנים צמחיים ובקרמים שאני רוקחת.

הטיפול הרפלקסולוגי מתאים למבוגרים, לילדים ולנשים בהריון. מפאת הרגישות נהוג לטפל בהריון החל מחודש רביעי. בילדים הטיפול הרפלקסולוגי מאוד יעיל ובמסגרת הטיפול ניתנת הדרכה להורים כיצד להמשיך ולטפל בבית.

הטיפול הרפלקסולוגי מותאם באופן אישי לכל אחד ואחת.  כך למשל, פעוט יקבל טיפול שונה מספורטאי, אישה בהריון תקבל טיפול שונה מנערה צעירה ועוד. בטיפול נלחץ בנקודות ההשתקפות אך נשלב גם כיווני תנועה, מהירות, ריתמוס, צירוף נקודות ייחודי בדומה לדיקור הסיני, בהתאם לבעיה איתה מגיעים.

רפלקסולוגיה

בנוסף, במרכז המשלב תנועה ותזונה, אני אוסיף תפריט בריא שייתן השלמה ותמיכה למערכת החיסונית להתמודד עם התופעות בהן אני מטפלת. בקליניקה אני משלבת טיפול עם מכשיר התדרים.

הרפלקסולוגיה יעילה מאוד בטיפול בנשים בהריון, אם בעניין בחילות, חרדות, צרבות.

"אני בן 68. הכרתי את רביד לאחר שקיבלתי המלצה מחבר. הגעתי בכדי לקבל טיפול רפלקסולוגיה. במשך הטיפול יצא לי להכיר בעלת מקצוע מעולה, ובעלת מוטיבציה בלתי רגילה בטיפול ובמטופל. חוץ מזה קיבלתי ממנה מרץ בלתי רגיל להסתכל על החיים בצורה חיובית ביותר. מי ייתן וירבו אנשים כמוה."

– ניסים פניג'ל