טלפון

054-593-3484

אימייל

ravidru@gmail.com

"אל שעורי היוגה של רביד הגעתי בתקופה בה היה לי צורך אמיתי להתחבר אל עצמי הן ברמת הגוף והן ברמת הנפש. הבחירה הייתה אקראית מתוך היצע המורים של מרכז ללימודי יוגה שפעל בזמנו ברחובות והיה לי ברור שבמידה וגם הפעם, כמו בפעמים קודמות בהן התחלתי לנסות ללמוד לתרגל יוגה, לא אתחבר לקצב, לשפה ולאווירה תמיד אוכל להחליף מורה או פשוט לפרוש. לא ידעתי אז, לפני כחמש שנים, שאני יוצאת למסע אישי אך משותף עם רביד שיכלול מימדים שונים ומגוונים. כבר בשיעור הראשון האוויר, האווירה, היחס והקצב היו בדיוק הדבר הנכון. למרות שהצטרפתי לקבוצה אינטימית שכבר פעלה מזה תקופה, השתלבתי בתרגול השוטף , בעיקר הודות לשפה הברורה והמאוד לא פלצנית / יומרנית בה רביד משתמשת, הוראות מדויקות המחברות את המתרגל אל הגוף, הנשימה והתנועה המתלווה אל החיבור שביניהם. תשומת לב אישית לכל משתתף תוך התייחסות ליכולות / מגבלות או צרכים ייחודיים של כל אחד ואחת.

בנוסף לתרגול השבועי נוצרה מסורת של "שישיוגה" – מפגש אחת לחודשיים שלושה לתרגול משותף של תלמידים ממגוון הקבוצות שרביד מנחה הכולל שני תרגולים, הרצאה ולא פחות חשוב ארוחת צהריים – שוב, הכל באווירה חמה, מקצועית אישית בלתי פורמאלית ומהנה. במקביל לשעורים התחלתי סדרה של טיפולים כשבכל טיפול ההתייחסות היא ממוקדת למצבי המשתנה הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית / רגשית. זכיתי לאורך הזמן לעיסוי מפנק, רפלקסולוגיה וטיפולי עומק שהם לעיתים "ממש לא כף" אבל התחושה שלי כמטופלת שהמגע הוא מקצועי, ממוקד ומדויק – פינוקים שטחיים ללא יומרות תרפויטיות אפשר לקבל ב"ספא הקרוב לבית מגוריכם" כאן מדובר בטיפול ובתחזוקת הגופנפש שלי. לאורך השנים נדדתי בעקבות רביד למרכזי תרגול שונים באזור רחובות, בית חנן והסביבה כל זאת כשבמקביל אני עברתי דירה לאזור כפר סבא. ולא שלא ניסיתי, גם בהמלצתה של רביד, שעור או שניים באזור השרון אבל תמיד בסופו של דבר מצאתי את עצמי משווה וחוזרת אל המקורות. לאחרונה, מיד עם כניסתי להריון הודעתי לרביד שזה הזמן להגשים חלום שלה ולפתוח קבוצה לנשים הרות… ואכן בצרוף מקרים מושלם התקבצנו כמה נשים בגילאים ובשלבי הריון שונים לתרגול שבועי. גם כאן, נוצרה קבוצה מדהימה אליה ממשיכות להגיע גם כאלה שהיו אתנו במשך ההיריון וכעת מגיעות עם פרי ביטנן ל"שיפוצים ותחזוקה" אחרי לידה והכיף הוא אדיר. אז… אם הגעתם עד לכאן בקריאה, מניחה שאתם מבינים את "רוח הדברים" – בדוק כמו שם המותג בו בחרה רביד.

מאחלת לרביד המשך הצלחה והתפתחות אישית ומקצועית ולכל התלמידים / מטופלים הפוטנציאליים מסע אישי הוליסטי שיביא כל אחד ואחת בדיוק אל המקום המדויק אליו הם רוצים להגיע – רביד היא בהחלט מלווה טובה בדרך. "

– תמר

לוח השיעורים בסטודיו

יום א'יום ב'יום ג'יום ד'יום ה'יום ו'
8:30-9:45
יוגה לכולם
8:30-9:45
יוגה הריון
8:30-9:45
יוגה לכולם
18:30-19:45
יוגה לכולם
18:00-19:15
יוגה לכולם

20:00-21:15
יוגה להריון
19:00-22:00
הכנה ללידה
היפנובירת'ינג

השיעורים מתקיימים בסטודיו ברחוב צה"ל 48ב נס ציונה