טלפון

054-593-3484

אימייל

ravidru@gmail.com

הקורס גרם לחיבור מאוד זוגי בתוך החוייה ה"אישית" שכביכול רחוקה מבן. גם החיבור המשפחתי (המשולש) התחזק.

תחושת מסוגלות

אישית וגם זוגית

התרגשות וגם ציפיה לחוות את הלידה, במקום "רק" להתרגש מהגעת התינוקת למשפחה.

יוצאת עם הרבה יותר ידע וכוח ותחושה שאני הולכת לנהל את הלידה של ביתי הבכורה ולא הולכים "ליילד" אותה

תודה גדולה


מאיה , קורס הכנה ללידה בשיטת היפנובירת'ינג 2023
 

"בהחלט נעזרתי בעצות שנתת לנו. אין ספק שהגעתי ללידה הזו יותר מוכנה מהלידות הקודמות, ידעתי מה לבקש, נשמתי נכון תוך כדי ציר ובלחיצות, כלים שקיבלתי ממך בקורס אז בהזדמנות זו אני באמת רוצה להודות לך."

– ליאת, יוגה לנשים בהריון, מאי 2020

קיבלתי תזכורת להתחבר פנימה, לחוזקות שלי

קיבלתי תזכורת כמה הכל בראש, וגם הרבה כלים להתמודדות ולהרגע

בעיקר למדתי להרפות, לסמוך על עצמי, שלא תמיד מה שאני חושבת כנכון הוא הנכון.

תודה על הליווי שלך

מעין, קורס היפנובירת'ינג, 2022

 

"אני מודה לך. חווית התרגול בעת הזו שונה אבל משמעותית מאד, במיוחד כעת. בימים אלה אני ישנה לא טוב, ואם התעוררתי הסיכוי להרדם חזרה נמוך מאד. הדאגות והעצבנות מזדחלות ונותנות את אותותיהן.. ביום אני נטולת אנרגיה מרבית היום, קצת כמו קליפת אדם.

רוצה לשתף שאחרי השיעור אתמול, ואפילו שלא הצלחתי להיות נוכחת בכולו, התמלאתי באנרגיה שמזמן לא היתה לי, והרוגע חזר הביתה, אפילו אם לזמן קצר.

 

"בעלי ואני היינו בקורס הכנה ללידה בשיטת היפנוברת'ינג אצל רביד אושמי. הקורס היה מלמד ומאוד משמעותי. הוא שינה לנו לגמרי את חווית הלידה, חוויה אישית וזוגית מדהימה! רביד גרמה לנו להעלות שאלות וחששות ולהתמודד איתם וככה הגענו ליום הלידה מגובשים ואוהבים יותר מתמיד. 
הכנת הבן זוג מדהימה והוא קיבל המון ביטחון עקב הקורס. ואני למדתי לשחרר ולנשום ולהיות קשובה לעצמי ולגוף שלי. מומלץ ביותר
."

– סתיו, קורס הכנה ללידה, דצמבר 2019הגעתי לרביד בעקבות הריון רביעי. כמו אצל כולן, אני מניחה, הריונות משפיעים הורמונאלית ורגשית.
מכיוון שיש לי נסיון טוב עם רפלקסולוגיה, שעוזרת לי להירגע וגם להפיג לחץ וחולשה, החלטתי לנסות.
אצל רביד אני משחררת לגמרי ומפקירה את עצמי לידיים שלה. זה תענוג. הרגליים עובדות קשה בהריון והרפלקסולוגיה והעיסוי מנחם אותן מאוד.

בתחילת ההריון היו צרבות וחששות, שנעלמו עם הטיפולים הראשונים. תענוג.

לקראת בדיקת העמסת סוכר ארוכה שהייתי צריכה לעשות בגלל תוצאות גרועות של הבדיקה הקצרה הגעתי לרביד. בנוסף לטיפול רביד הדריכה אותי ב "תאכל ואל תאכל". הבדיקה עברה בהצלחה. אני בטוחה שגם בזכות ההכנה הזו.

– מרב פישר, רפלקסולוגיה בהריון

"למעלה מ- 15 שנה סבלתי מכאבים מפושטים במקומות שונים בגוף, בעיקר בידיים וברגליים. בכל הבדיקות שעשיתי לא נמצאה סיבה רפואית לתופעה. התרגלתי לחיות עם הכאבים כאשר בתקופה חריגה לקחתי אופטלגין.

הגעתי לרביד אושמי בהמלצת חברים, עם סקפטיות לגבי התוצאות, תוך מחשבה שאין מצב שמה שהרפואה המודרנית לא פתרה, רפואת "אליל" (לפי הגדרתי), המבוססת על מושגים ערטילאיים כגון "הוצאת רעלים", תצליח לפתור.

אני מתנצל בפני רביד על הציניות והסקפטיות שהקרנתי מולה לאורך כל תקופת הטיפול, ואני חייב להודות כי התוצאה הסופית הייתה מופלאה. הכאבים נעלמו כלא היו.

סיימתי את הטיפול לפני כחצי שנה ואני כותב מסמך זה רק עכשיו כדי להיות בטוח שלא מדובר ברגיעה זמנית תלויית מזג אוויר או משהו דומה, כי אם בשינוי חד משמעי שהתחרש עקב טיפול.

תודה לרביד.

נ.ב. מי שרוצה להתקשר אלי בנושא, אין בעיה.

טיקטין פרץ. 052-5861444"

 

– פרץ טיקטין, סדנת ניקוי רעלים"לפני כחודש סיימתי קורס הכנה ללידה בשיטת פשוט ללדת, בהנחיית רביד אושמי.

הגעתי עם אחותי הגדולה כדי להתרשם מהשיטה וגם מהמנחה ומיד באותו הרגע החלטנו פה אחד שאת הקורס אנחנו רוצות לעבור עם רביד משום שכבר מהרגע הראשון העבירה תחושה של ביטחון והבנה למרות שאנחנו היינו הקורס הראשון שלה. מהרגע הראשון הייתה הרגשה שיש לרביד ניסיון רב. 

ככל שהתקדם הקורס, הבנתי מאיפה ההרגשה הטובה: רביד בעלת ניסיון של יותר מ-25 שנה כמורה ליוגה. בנוסף, גם משמשת כנטורופתית ורפלקסולוגית. ככל שהתעמקנו בקורס הבנתי כמה שיטת ההיפנוברית'ינג מבוססת על כל הדברים שרביד מומחית בהם שנים קודם: נשימה, תזונה, איזון ורוגע. לא פלא שההרפיות שנשמעות מפיה העבירו תחושה כל כך מוחשית.

נראה ומורגש בכל רגע שרביד מאוד מחוברת לעולם הזה ומצליחה בקלות לחבר את כל מי שמתעניין לשמוע. האקסטרה לכל זה הוא שרביד מציעה גם שיעורי יוגה הריון במקביל כך שמעבר לקורס שהוא חמישה מפגשים, יש את שיעורי היוגה שגורמים לתחושה שיש ליווי צמוד ממש עד לרגע הלידה. זאת בנוסף לעובדה שתמיד רביד מציינת בזמן אמת אילו מתנוחות היוגה עוזרות למצבים מסוימים שעלולים להיווצר ואילו מהתנוחות שאנחנו מתרגלות הן תנוחות לידה. ממליצה בחום להשתתף בקורס בהנחיית רביד וללמוד ממנה את כל מה שניתן."

– חן טפרה, קורס הכנה ללידה"לרביד המופלאה הגעתי כדי לתרגל יוגה ולחזק את הגוף לקראת הלידה. לאורך כל הדרך הבנתי שזכיתי בהרבה יותר!

השיעורים היו מדהימים, התאימו לי בצורה מדויקת. רביד ידעה להתאים לי תרגילים ולהיות קשובה לצרכים שלי, סבלתי מבעיית סימפיזיוליזיס. בנוסף, תרגלנו לאורך השיעורים נשימות, שחרור ותנוחות שונות להקלה על הצירים.

החלום שלי היה ללדת בצורה טבעית ופעילה וליצור חוויה חיובית ומתקנת ללידה הקודמת שלי. ללא ספק קיבלתי ארגז כלים שעזר לי לצלוח ולהגשים את הרצון. ילדתי לפני שבוע וחצי-לידה חווייתית ומעצימה! לאורך כל הצירים קולה של רביד היה איתי והאמין בי ובכוח שיש בי. יישמתי את כל מה שלמדנו בשיעורים. הצלחתי להעביר את הצירים ברוגע ושלווה. אז תודה לך רביד המדהימה. השיעורים שלך הם מתנה!

ממליצה בחום לכל אחת להעניק את המתנה הזו לעצמה."

– מיטל חג'בקו, יוגה לנשים בהריון"לאחר לידה קודמת, ארוכה ומתישה, הבטחתי לעצמי שאין דבר שארצה יותר מאשר חוויה מתקנת, ואכן בהריון הזה מצאתי את רביד, אצלה קיבלתי יחס אישי ונעים עם המון סבלנות והקשבה, המון תמיכה וידע לגבי מה עושים ואיך…

השיעורים נעימים ותחושה חזקה של המצאות בידיים טובות, אני ממליצה מכל הלב, לכל אחת שבהריון וגם כאילו שלא, לקחת חלק מהחוויה הנעימה והכיפית שרביד מספקת בשיעורים.
אין ספק שחיזקת אותי ועל כך אני מודה לך מאוד!" 

– לי-רונה, יוגה לנשים בהריון"להיות בהריון בגיל 42 יכול להיות מאתגר לגוף, בנוסף לזה גילו שיש לי אי סבילות לסוכר ממש לפני שנכנסתי להריון ולכן מההתחלה ההריון נחשב להריון בסיכון ואני עם סכרת הריון.

בשבוע עשירי, כשהבחילות נהיו בלית נסבלות הגעתי לרביד אושמי לטיפול בבחילות. מיד אחרי טיפול אחד של רפלקסולוגיה ותדרים הרגשתי הקלה ומאותו רגע רביד הפכה לתומכת העיקרית שלי לאורך כל ההריון – הגעתי אליה בתדירות של פעם בשבועיים-שלושה לטיפול שמותאם בכל פעם לשלב ההריון שאני נמצאת בו. היא גם הצליחה להחזיר את תפקודי בלוטת התריס שלי לתפקוד תקין כשעלה חשש שהבלוטה מתקשה להתמודד עם ההריון, בזכותה כמעט ולא סבלתי מעצירויות, צרבות ושאר התופעות הנלוות להריון.

לקראת סוף ההריון הצטרפתי ליוגה לנשים בהריון שנתנה לי פעם בשבוע זמן להתרכז בעצמי וחידשה אנרגיות…."

– נוי שגב, רפלקסולוגיה ותדרים בהריון (2016)"רביד, זו הלידה השלישית שלי אבל באתי אליה כל כך רגועה ומוכנה, והרוב בזכותך… אז אחרי שעות של עמידה, סיבובים ומקלחות, הגעתי לפתיחה 8 תוך 3 שעות, ואחרי חצי שעה, בעמידת שש (תנוחה מדהימה) יצא האוצר! אז רק רציתי להגיד תודה ענקית."

– עומר, יוגה לנשים בהריון"לכבוד יום הולדת 40 שלי החלטתי להעניק לעצמי מתנה מיוחדת ממני – סדנת ניקוי רעלים .זה משהו שחשבתי עליו מזה זמן מה מאחר והרגשתי שהגוף שלי צריך אתחול מחדש.

שמתי לב שההרגלים התזונתיים החלו להשתבש והגוף החל לשדר אותות מצוקה כמו עייפות, התגברות אלרגיה, עצבנות וכו'. חיפשתי את הסדנא הנכונה שתתאים לי לשגרת החיים העמוסה, שלא תקטע אותה ותשתלב בתוכה. חיפשתי גם סדנא שאינה קיצונית עבורי, עם ליווי, הדרכה ותמיכה צמודים.

לאחר שיחת טלפון מקדימה עם רביד ופגישה אישית איתה הבנתי שעשיתי את הבחירה הנכונה. הסדנא לניקוי רעלים שמנחה רביד התאימה לי בדיוק. בנוסף לכל הנאמר, העובדה שניתן לתרגל יוגה וניתנים טיפולים במגע – חיברה אותי אליה. היה לי חשוב  ליצור מחדש הרגלים תזונתיים שימשכו גם אחרי שהסדנא תסתיים, ואקח איתי הלאה.

מאוד התרגשתי לקראת הסדנא. קיבלתי את ברכת הדרך מבני משפחתי. בהנחיית רביד, התחלתי להפחית סוכר וקפה כהכנה לסדנא, ולהפתעתי זה לא היה קשה כפי שחשבתי.

הימים הראשונים היו קשים מאוד עבורי. גיליתי שמה שחסר לי הכי הרבה זה מלח,  וממש ירד לי התיאבון. מעט אחרי שהתחלתי תקף אותי כאב גב תחתון ששנים רבות היה שקט וזה אותת לי שהגוף ממש במצוקה. פניתי לרביד ומעבר לתמיכה הטלפונית קיבלתי ממנה טיפול לגב שאפשר לי להמשיך את השגרה ולהתגבר על ההתקף. הבנתי שזה חלק מהתהליך של הניקוי. תוך כדי גם אפשר היה להחזיר חלק מהטעמים וזו היתה חוויה מדהימה לגלות מחדש את הטעם האמיתי של המזונות, ללמוד לווסת אותם. היתה לי כמו חוויה ראשונית של תינוק שמתחיל את שלב הטעימות. זו היתה תקופה שהביאה הרבה ניסיונות חדשים בבישול. תקופה של התרגשות מגילויים וטעמים חדשים ישנים, תקופה של תסכול מזה שלא מיציתי כל שלב עד תומו, כי צריך לעבור לשלב הבא, תקופה של גיבוש הרגלי תזונה והתנהלות חדשים במטבח, תקופה של היכרות מחודשת עם הגוף ועם צרכיו הראשונים ובעיקר עם תחושת הרעב והשובע האמיתיים שזכיתי להתקרב ולהתחבר אליהם יותר.

זו תקופה שבה הבנתי מהי אכילה רגשית וחוסר שליטה ולמדתי להתמודד איתם. אחד מהדברים שעזרו בעיבוד של התחושות שעלו הם המפגשים השבועיים והתמיכה של הקבוצה ושל רביד שאספה אותנו. במפגשים אלה דיברנו, טעמנו וקצת הזזנו את הגוף בשיעורי יוגה. בסופו של דבר צלחתי את השלבים הקשים הראשוניים והגעתי לסיום הסדנא עם קצת עצבות שזה נגמר…

הגוף אמר תודה באופנים רבים: פחות עייף, חיוניות עלתה, תופעות אלרגיות פחתו, כחלק מהתהליך גם ירדו להם כ4-5 ק"ג. למדתי לבשל ולאכול נכון, להכיר מחדש את הטעם האמיתי של הירקות בעיקר אך גם הקטניות והדגנים, למדתי להכיר את הגוף ואת עצמי ולזהות את תחושת הרעב והשובע ולקחתי את כל אלה איתי עד היום, 3 חודשים לסיום הסדנא. אני מאוד מאמינה בסדנת הניקוי ובמה שזה עושה לגוף ובעיקר מרגישה שזה הדבר הנכון לעשות בצורה הזו תוך המשך השגרה כי רק כך עם כל התמיכה שניתנה ובאופן שאינו קיצוני אפשר לבנות הרגלים שניתן להמשיך איתם הלאה ולאתחל את מערכות הגוף השונות."

– מיכל אברהם, סדנת ניקוי רעלים"הכרתי את רביד כשלקחתי כמה שיעורי יוגה. לצערי נפלתי במדרגות, שברתי ופרקתי את הקרסול. בבית החולים אמרו שחד משמעית אזדקק לניתוח. ביקשתי להמתין עם זה. בינתיים גיבסו אותי, הגעתי לביקורת מדי שבוע. רביד הציעה לנסות טיפול בעזרת מכשיר התדרים. אני כמובן הייתי סקפטית. רביד הגיעה אלי הביתה 3 פעמים, ואז שכרתי את המכשיר למשך חודש, לשימוש יומיומי. התאימה לי את התדרים, לפי בדיקות שערכה. מיום ליום המצב השתפר, הן בכאבים והן באיחוי השבר. בסופו של התהליך לא נזקקתי לניתוח, השבר התאחה בצורה מצויינת להפתעתם של הרופאים.

אני ממליצה בחום על רביד, ועל הטיפולים שהיא מציעה. שקודם כל היא אדם עם נשמה גדולה ששמחה תמיד לעזור, אין ספק שגם האמונה שלה והרוגע שלה תורמים הרבה לתהליך."

– חיה פלדמן, טיפול תדרים

 "ילדתי אתמול בתנוחה זקופה תינוקת מתוקה. זה קרה בדיוק כמו שדמיינתי בשיעורים שלך."

– נועה, יוגה לנשים בהריוןזוגתי היקרה ואני היינו אצל רביד בקורס הכנה ללידה בשיטת פשוט ללדת, היפנובירת'ינג.
הגעתי לקורס ללא שום ידע קודם, ובעצם בגלל שאשתי ביקשה ממני.
קיבלתי מושג על התהליך: מה קורה פיזיולוגית ומנטלית אצל האישה.
זה מאוד עזר וסידר לי את הדברים בראש
אני מבין היטב את התפקיד שלי כמלווה לידה. יש לי בטחון במה שאני עושה
אני ממליץ בחום לכל בן זוג ומלווה, להיות שם בלידה בשביל זוגתו,
ובשביל החוויה השלמה המשפחתית

-רותם, בן זוג, קורס הכנה ללידה, 2021השתתפנו בקורס אצל רביד, בזום.
היה לי את המידע הראשוני אבל הייתי מוצפת ולא ידעתי מה לעשות עם הידע.
הקורס, לאורכו, איפשר לדברים להתישב נכון, גם מבחינת מידע תאורטי, הבנה של התהליך, הזכויות שלי, מה אני יכולה לעשות, לשלוט בתפעול הסיטואציה, ביני ובין בן זוגי.
השיחות שלנו הפכו להיות עם יותר הבנה זה לזו, מה אנחנו מחפשים, מה הציפיה זה מזו.
בכל מה שקשור לתרגול עצמו – אני מאוד נהנתי. חיפשתי, ולא ידעתי לעשות בעצמי ובמה להשקיע יותר. אני ממש שמחה שהיינו פה, בקורס. ממליצה בחום

– שני, קורס הכנה ללידה, 2021

" המטבח שלי עבר תפנית של שינוי עמוק. הפסקתי לצרוך מזון מעובד ואני מבשלת לעצמי הרבה יותר מאי פעם בשנים האחרונות. אני מנביטה את כל הקטניות, נמנעת ככל יכולתי מצריכת קמח לבן ובהתחשב בעובדה שאני כבר תקופה ארוכה בהימנעות מסוכר לבן הניקוי עשה לי כל כך הרבה דברים טובים והמטרה הושגה:יש ירידה יפה והדרגתית במשקל. אני אוכלת לחם ללא שמרים ומרגישה הרבה יותר טוב מאשר עם הלחמים האחרים .אני מבינה טוב יותר מה נמצא על הצלחת ומה לשלב עם מה. הכמיהה למתוק התמתנה בצורה משמעותית. בהמלצתך אני מכינה לי דייסת קווקר בבוקר עם תפוח ובקלות מגיעה עד תום יום העבודה ללא נשנושים ומסתפקת בתפוח נוסף. הורדתי לגמרי מוצרי סויה מעובדים ואני מכינה לי אותם לבד בבית.

אני מרגישה מצוין. מסתדרת עם הבישול החדש בקלות ונהנית מהרבה אנרגיה והרגשת שובע ללא נפיחויות וצרבות."

– עופרה, סדנת ניקוי רעלים "הניקוי הסב לי תחושה מצוינת של קלילות וחיוניות. הרגשתי שהגוף מודה לי והבנתי עד כמה אני מעמיסה על גופי הן בכמויות והן בסוגי המאכלים שלא לצורך.

המפגשים התנהלו באווירה טובה ותומכת ושעורי היוגה הנלווים הוסיפו להרגשה הטובה. אין ספק שרביד נתנה תמורה מלאה לאגרה…

ישר כוח ותודה רבה מהלב."

– לולי, סדנת ניקוי רעליםאני מאוד שמחה שנרשמתי בספונטניות לקורס, זה היה לי מאוד מדויק. הקורס פתח בפני אופציה שלא הייתה קיימת בעצם לפני כן – ללדת באופן טבעי ללא התערבויות.
ההבנה שיש הגיון ביולוגי, ההסברים הפיזיולוגיים, יחד עם הכלים להרפיה – הביאו אותי למקום יותר רגוע ובטוח לקראת הלידה.
דבר נוסף וחשוב שקיבלתי זה המשמעות של הבן זוג שלי כתומך לידה והמקום הפעיל שלו בתהליך וזה גם תורם לקשר בינינו.
תודה רבה רבה ????????❤️

אתגר #מפסיקים עם דברי המאפה# וחוזרים לבריאות